☰
Home Koekstadrit Avond4daagse Leden
  • Home
  • Koekstadrit
  • Avond4Daagse
  • Login
  • Contact
M.T.K. de IJselrijders 1974

Zoeken

Menu

  • Open Ritten
  • Buiten de kalender

Onze adverteerders

Juridisch

  • Privacyverklaring
  • Reglement open toerrit

Toerkalender   ◂ 2020 ▸

22mrt
Openingsrit
Jos Korting

De eerste rit van het seizoen en de aftrap voor weer een nieuw jaar motorrijden. We vertrekken zoals gewoonlijk vanaf de parkeerplaats aan de Aldi-zijde bij de Lindeboom.

5apr
35e Koekstadrit
KSRcie

Uitgesteld, in verband met corona gaan we op zoek naar een nieuwe datum.

Twee leuke routes met een lengte van 150 of 250 kilometer.

Graag nodigen we je uit om mee te rijden met de 35e koekstadrit, een evenement dat jaarlijks zo'n 250 deelnemers verwelkomt in Deventer koekstad.

19apr
Alternatieve toer
Rene

Een leuke rit voor wie wil gaan rijden. Er stond een rit gepland naar de maasduinen maar die is komen te vervallen omdat die rit deels door Duitsland ging.

Zoals gebruikelijk rijdt iedereen op eigen verantwoording en voor eigen risico binnen de wettelijke kaders.

3mei
Waterwegenrit
Henk Put

Dat Nederland een waterland is zullen we vandaag ervaren. Om onze geografische kennis een beetje op te halen, steken we een paar bekende waterwegen over. Wat te denken van de Linge, de Grift, de oude IJssel en het Amsterdam Rijnkanaal. Genieten van de mooie vergezichten en de bochtige weggetjes.

17mei
West Frieslandrit
Rene

Een leuk en stevig ritje van 335 kilometer naar het West-Friese land en de Sudersee.

We vertrekken om 9:30 uur en zullen tegen tegen 17:00 uur weer terug zijn.

21mei
Hemelvaartweekend
xxxx
7jun
Toerrit 4
Francis Maatman
11jun
Woensdagavondrit
xxxx
15jun
35e Avond4Daagse
A4Dcie

5 mooie routes die tussen de 100 en 125 kilometer lang zijn en halverwege een pauzeplaats waar we je graag een gratis drankje en versnapering aanbieden.

5jul
Toerrit 5
xxxx
19jul
Toerrit 6
Jan Korting
2aug
Maasduinentoer
Pieter Jan Fledderus

Een route naar het natuurgebied de Maasduinen, een bos- en heidegebied gelegen op een langgerekte hoge zandrug tussen de Maas en de Duitse grens. Hier vinden we de langste rivierduingordel van Nederland die is ontstaan door een eeuwenlang samenspel van water, wind en mens.

16aug
Oude IJsselstreek Route
Henk Put

In deze toerrit gaan we op zoek naar de grenzen van Nederland, we gaan deze ook oversteken.
We zullen langs het land rijden grensend aan de de Rijn en vervolgens Duitsland binnenrijden.
Via de Oude IJsselstreek vervolgen we onze weg richting Deventer.

30aug
Kastelentoer VAMC
Henk Put

28e Kastelentoer bij de VAMC Graafschaprijders in Vorden.

Vertrek om 9.00u vanaf de Lindeboom.

11sep
Verrassingsweekend
PR Commissie

De vele enthousiaste reacties op het onze  verrassingsweekenden vroegen simpelweg om een vervolg en het is dan ook weer gelukt is om iets leuks en origineels te bedenken. Maar wat dat is gaan we natuurlijk niet vertellen.

Wat we wel kunnen vertellen is dat we naar een goed hotel gaan waar we prima kunnen dineren en ontbijten. Dit alles in een prachtige omgeving met routes die er niet om liegen en voor een ieder prima te doen zijn. En natuurlijk hebben we weer een leuke en originele verrassing in petto.

27sep
Nazomerritje
Pieter Jan Fledderus

Een ritje naar de bovenkant van de IJssel om via de veluwe nog een stukje Ijssel te pakken.

De route is 220 kilometer lang en we vertrekken om 9:30 aan de Aldizijde bij de Lindeboom.

11okt
Teutoburgerwald
Rene

Helaas niet naar het Teutoburgerwoud maar wel een leuk ritje. Een route vaan een kleine 200 kilometer door het achterhoekse land.

25okt
Sluitingsrit
Jos Korting
Naar boven